Reference

Nasazení telefonního systému OptimCall. Došlo ke zjednodušení práce operátorů a zlepšení obchodních výsledků.

Společnost získala moderní a snadno ovladatelné řešení. Zvýšil se komfort zákazníka a došlo ke zlepšení dosavadních obchodních výsledků.

Nasadili jsme systém OptimCall provozovaný formou služby na serverech společnosti OptimSys. Zvýšila se spokojenost zákazníků s poskytovanou podporou a operátoři mohou pracovat z domu

Pro řízení hovorů na lince zákaznické podpory jsme nasadili systém OptimCall. Zákazník nepoužívá pevné telefony, veškeré hovory jsou dále směrovány na mobilní telefony.

Díky promyšlenému systému práce s hovory zvládne jeden dispečer obsloužit až dvojnásobek zákazníků než před nasazením systému.

Centralizovali jsme příjem telefonických požadavků od zákazníků a zajistili jejich evidenci a přehled. Implementovali jsme automatické zasílání SMS v případě, že hovor nebyl obsloužen.

Zařídili jsme převod telefonních čísel k alternativnímu telefonnímu operátorovi, čímž zákazník dosáhl významné úspory za volání.

Obecnímu úřadu a škole Sivice jsme poskytli virtuální ústřednu. Došlo ke snížení měsíčních nákladů na pevné linky a volání o 50 %.

Společnost získala cenově dostupnou a funkčně bohatou telefonní ústřednu. Může snadno řídit hovory na hlavní firemní lince a lince podpory.

Nasadili jsme virtuální ústřednu a nastavili dle požadavků. Úspora měsíčních nákladů dosáhla více než 60 %.

Hovory na linku podpory směrovány na techniky dle parametrů servisních smluv z informačního systému a rozpisu pohotovostí. Procesem zákazníka provází srozumitelný hlasový automat na míru.

USA
Licencování všech klíčových technologií OptimSys za účelem integrace do vlastní telekomunikační platformy BroadWorks

Společnost KORDEX spol. s r. o. se zabývá mimosoudním inkasem a správou pohledávek. Specializuje se na řešení leasingových a úvěrových pohledávek včetně zabavení a odběru předmětu financování.

Software pro dispečerský terminál, který využívají i dispečeři SŽDC pro řízení železniční dopravy v ČR. Pomáhá jim spojovat hlasové komunikační cesty a komunikovat dle předpisů.

Brazílie
IVR systémy využívající syntézu a rozpoznávání řeči.

Virtuální ústředna pro call centrum, díky které může společnost pružně směrovat hovory.

Díky telefonnímu systému OptimCall došlo ke zlepšení telefonních procesů a zefektivnění práce týmu zákaznické podpory včetně zvýšení komfortu pro zákazníka.

Intenzivní školení personálu hlasových aplikací a technologií o standardech VoiceXML a CCXML, a jejich využití.

Poskytli jsme technologie a know-how pro hlasovou část infolinky s dopravními informacemi. Jeden z prvních komerčních systémů v ČR využívajících syntézu a rozpoznávání řeči.

Brazílie
Alctel dodává řešení v oblasti hlasové komunikace korporátním zákazníkům jako je například Banco Alfa nebo Canon. Využívá k tomu produkty Alcatel-Lucent a OptimSys.

Dodali jsme technologie a vytvořili prototyp hlasového jádra využívajícího českou syntézu řeči pro produkt Mobilní rozhlas. Ten spojuje v jediném intuitivním rozhraní hromadné SMS zprávy, hlasové zprávy, e-maily a další.

Poskytnutí technologií a spolupráce na vývoji krizového informačního a svolávacího systému s českým syntetizérem řeči. Systém zajisti komunikaci v krizové situaci. KISS je i v oficiální nabídce O2.

Platforma OptimTalk společnosti OptimSys s českou řečovou syntézou je využita v rámci systému TouchGuard pro automatizaci volání v nouzových situacích.

 

Hledáte vhodné řešení? Využijte naši nezávaznou poptávku

 

>