Reference

Nasazení telefonního systému OptimCall. Došlo ke zjednodušení práce operátorů a zlepšení obchodních výsledků.

Společnost získala moderní a snadno ovladatelné řešení. Zvýšil se komfort zákazníka a došlo ke zlepšení dosavadních obchodních výsledků.

Nasadili jsme systém OptimCall provozovaný formou služby na serverech společnosti OptimSys. Zvýšila se spokojenost zákazníků s poskytovanou podporou a operátoři mohou pracovat z domu

Na server dodaný JIC jsme nasadili telefonní systém OptimCall. Současné řešení je dimenzováno na cca 500 telefonních poboček ve čtyřech budovách JIC.

Pro řízení hovorů na lince zákaznické podpory jsme nasadili systém OptimCall. Zákazník nepoužívá pevné telefony, veškeré hovory jsou dále směrovány na mobilní telefony.

Díky promyšlenému systému práce s hovory zvládne jeden dispečer obsloužit až dvojnásobek zákazníků než před nasazením systému.

Centralizovali jsme příjem telefonických požadavků od zákazníků a zajistili jejich evidenci a přehled. Implementovali jsme automatické zasílání SMS v případě, že hovor nebyl obsloužen.

Zařídili jsme převod telefonních čísel k alternativnímu telefonnímu operátorovi, čímž zákazník dosáhl významné úspory za volání.

Obecnímu úřadu a škole Sivice jsme poskytli virtuální ústřednu. Došlo ke snížení měsíčních nákladů na pevné linky a volání o 50 %.

Společnost získala cenově dostupnou a funkčně bohatou telefonní ústřednu. Může snadno řídit hovory na hlavní firemní lince a lince podpory.

Nasadili jsme virtuální ústřednu a nastavili dle požadavků. Úspora měsíčních nákladů dosáhla více než 60 %.

Hovory na linku podpory směrovány na techniky dle parametrů servisních smluv z informačního systému a rozpisu pohotovostí. Procesem zákazníka provází srozumitelný hlasový automat na míru.

USA
Licencování všech klíčových technologií OptimSys za účelem integrace do vlastní telekomunikační platformy BroadWorks

Společnost KORDEX spol. s r. o. se zabývá mimosoudním inkasem a správou pohledávek. Specializuje se na řešení leasingových a úvěrových pohledávek včetně zabavení a odběru předmětu financování.

Software pro dispečerský terminál, který využívají i dispečeři SŽDC pro řízení železniční dopravy v ČR. Pomáhá jim spojovat hlasové komunikační cesty a komunikovat dle předpisů.

Brazílie
IVR systémy využívající syntézu a rozpoznávání řeči.

Virtuální ústředna pro call centrum, díky které může společnost pružně směrovat hovory.

Díky telefonnímu systému OptimCall došlo ke zlepšení telefonních procesů a zefektivnění práce týmu zákaznické podpory včetně zvýšení komfortu pro zákazníka.

Intenzivní školení personálu hlasových aplikací a technologií o standardech VoiceXML a CCXML, a jejich využití.

Poskytli jsme technologie a know-how pro hlasovou část infolinky s dopravními informacemi. Jeden z prvních komerčních systémů v ČR využívajících syntézu a rozpoznávání řeči.

Brazílie
Alctel dodává řešení v oblasti hlasové komunikace korporátním zákazníkům jako je například Banco Alfa nebo Canon. Využívá k tomu produkty Alcatel-Lucent a OptimSys.

Dodali jsme technologie a vytvořili prototyp hlasového jádra využívajícího českou syntézu řeči pro produkt Mobilní rozhlas. Ten spojuje v jediném intuitivním rozhraní hromadné SMS zprávy, hlasové zprávy, e-maily a další.

Poskytnutí technologií a spolupráce na vývoji krizového informačního a svolávacího systému s českým syntetizérem řeči. Systém zajisti komunikaci v krizové situaci. KISS je i v oficiální nabídce O2.

Platforma OptimTalk společnosti OptimSys s českou řečovou syntézou je využita v rámci systému TouchGuard pro automatizaci volání v nouzových situacích.

 

Hledáte vhodné řešení? Využijte naši nezávaznou poptávku

 

>