O nás

Účinná komunikační řešení na míru

Již od roku 2004 vytváříme dostupná a účinná komunikační řešení postavená na vlastních produktech, která vám rádi v případě potřeby rozšíříme, upravíme nebo integrujeme. Pokud spočívá vaše konkurenční výhoda v unikátních postupech, vyvineme pro vás třeba i úplně nový systém. Umíme propojit volání s vaším informačním systémem. Usnadníme vám proces řízení, měření, kontroly a optimalizace a změníme volání ve vaší společnosti v nástroj růstu.
U každého zákazníka nejprve zhodnotíme jeho současný stav a na jeho základě navrhneme vhodné řešení. To lze provozovat formou hostingu nebo na infrastruktuře zákazníka. Bude-li to možné, využijeme vaši stávající telefonní ústřednu a telefony i další hardware. Nebudeme vás nutit k zásadním změnám vaší dosavadní infrastruktury ani změně telefonního operátora.

Dodáváme telefonní ústředny a komunikační řešení pro

  • Call centra
  • Dispečinky
  • Zákaznické linky
  • Telemarketingové kampaně
  • Obchod
  • Krizové řízení

Využíváme moderní technologie

Stavíme na moderních softwarových technologiích a architekturách. Naše systémy zpravidla disponují plně interaktivním webovým uživatelským rozhraním a případně k nim existují doprovodné mobilní aplikace.
Technologický základ našich řešení tvoří otevřené standardy CCXML, VoiceXML, SIP, HTTP(S) a další.

V našich řešeních rovněž využíváme syntézu řeči a hlasovou biometrii, zejména v zahraničí potom i rozpoznávání řeči, hledání klíčových slov nebo přepis řeči do textu.

Cenově dostupné řešení

S námi nezaplatíte nic navíc. Platíte jen za to, co reálně používáte. Pokud budete mít zájem, zajistíme vám přechod k výhodnějšímu telefonnímu operátorovi a snížíme tak vaše náklady na volání. Naší prioritou je dodat vám účinný a cenově dostupný komunikační systém.

Působíme i v zahraničí

Kromě České republiky působíme i v zahraničí. Mezi naše zákazníky patří firmy z Austrálie, Brazílie, USA, Německa, Nizozemí nebo Polska.

 

Hledáte vhodné řešení? Využijte naši nezávaznou poptávku

 

>