Telefonická péče o zákazníky

Spokojenější zákazníci

Lepší a rychlejší obsluha. Zvýší se dostupnost vašeho help desku, hot line či linky podpory pro zákazníky.

Propojení s IS

Díky propojení s vašim CRM nebo help desk systémem budete mít informace o volajícím dříve, než přijmete hovor. Zlepší se i zastupitelnost.

Obsloužíte 100 % zákazníků

Získáte nástroje pro systematickou práci s neobslouženými hovory. K navolání postačí jedno kliknutí.

Pro jednu linku i velké týmy

Můžete mít vše od jednoduchých nástrojů až po plnohodnotné příchozí call centrum. Zaplatíte jen za to, co skutečně využijete.

Klíčové výhody

Kvalitní a profesionální péče o zákazníky

Neustálý přehled o stavu péče o zákazníky

Řízením front udržíte více zákazníků na lince

Sběr dat a statistiky pro zlepšování a optimalizaci

Provoz formou virtuální ústředny nebo na vaší infrastruktuře

Naše řešení používají

Díky telefonnímu systému OptimCall došlo ke zlepšení telefonních procesů a zefektivnění práce týmu zákaznické podpory včetně zvýšení komfortu pro zákazníka.

Pro řízení hovorů na lince zákaznické podpory jsme nasadili systém OptimCall. Zákazník nepoužívá pevné telefony, veškeré hovory jsou dále směrovány na mobilní telefony.

Hovory na linku podpory směrovány na techniky dle parametrů servisních smluv z informačního systému a rozpisu pohotovostí. Procesem zákazníka provází srozumitelný hlasový automat na míru.

Centralizovali jsme příjem telefonických požadavků od zákazníků a zajistili jejich evidenci a přehled. Implementovali jsme automatické zasílání SMS v případě, že hovor nebyl obsloužen.

Efektivnější komunikace se zákazníky

Zvýšíme počty vyřízených hovorů na první zavolání a zajistíme lepší dostupnost a zastupitelnost. Budete moci systematicky pracovat se zmeškanými hovory a snížíte počty přepojování hovorů a množství informací, které musí zákazníci opakovat. Nebude docházet k vícenásobnému navolávání stejného zákazníka.

Propojení s informačním systémem

Mějte pod kontrolou telefonování v oblasti péče o zákazníky. Díky propojení telefonování s vaším CRM, help deskem nebo ERP systémem budete mít neustále k dispozici informace o vašich zákaznících, a to dříve, než zvednete příchozí hovor. Obsluha zákazníků bude profesionálnější a zákazníci získají pocit jedinečnosti a důležitosti.

Více informací

Flexibilní nasazení

Systém můžeme poskytnout jako hostované řešení nebo nasadit na váš server, ať již fyzický nebo virtuální.

Jednoduché ovládání

Ovládání systému je vhodné pro běžného uživatele. Nemusíte být odborníci. Vše je dostupné přes webový prohlížeč, bez nutnosti instalace softwaru na počítače uživatelů či správce systému.

Flexibilita řešení krizových situací

Pomocí telefonu lze vytvořit hlášku a umístit ji na konkrétní linku. Při výpadku služby totiž zákazníci volají ve zvýšené míře a může dojít k zahlcení linky nebo k vytížení pracovníků, kteří by se jinak věnovali řešení problému. Příkladem hlášky je: „Pokud voláte kvůli výpadku v lokalitě ABC, prosím zavěste. Situaci již řešíme a předpokládáme, že oprava potrvá do 14 hodin“.

Nahrávání hovorů

Nahrávat můžete všechny nebo jen určité linky. Nahrávání lze zapnout i během probíhajícího hovoru. Nahrávání hovorů zajistí:

  • Možnost vrátit se ke všem informacím z hovoru
  • Jednodušší předávání informací mezi kolegy
  • Lepší prokazování řečených informací, nebo dohod
  • Monitorování kvality práce telefonních operátorů
  • Nahráváme a archivujeme i mobilní hovory

Funkce klikni a volej

Vhodná funkce pro zrychlení a zpříjemnění práce uživatele. Pro zavolání konkrétního kontaktu stačí pouze kliknout na telefonní číslo v informačním systému. Příslušná linka u uživatele začne zvonit. Jakmile uživatel zvedne sluchátko, začne systém volat příslušné číslo.

Řízení front hovorů

Telefonní systém udrží na lince více volajících zákazníků, než jich v dané chvíli zvládnete obsloužit, dokud se operátoři neuvolní. Zároveň zajistí efektivní distribuci volajících mezi více pracovníků.

Historie hovorů a statistiky

Kdykoli můžete dohledat konkrétní hovor a poslechnout si jeho nahrávku. Máte k dispozici statistiky volání odpovídající zadanému filtru. Můžete neustále vyhodnocovat telefonní provoz a optimalizovat jej. Speciální call centrové statistiky vám poskytnou pohled na efektivitu agentů (pohled přes agenty), stejně jako na efektivitu zákaznické péče (pohled přes fronty).

Aplikační programové rozhraní (API)

Díky API propojíte produkty společnosti OptimSys se systémy třetích stran, jako jsou CRM systémy, help desky nebo ERP systémy. API umožňuje ukládat v reálném čase informace o hovorech do informačního systému, manipulovat s probíhajícími hovory, přistupovat k archivu hovorů, vytvářet odchozí hovory, ovládat agenty call centra, posílat SMS a další.

Více o API

 

Hledáte vhodné řešení? Využijte naši nezávaznou poptávku

 

>