Telefonní ústředny

Jednoduché ovládání

Telefonní systém má webové rozhraní navržené pro běžného uživatele, ne odborníka.

Zapojení mobilních telefonů

Systém obsahuje unikátní funkce pro správu mobilních hovorů a využití mobilů.

Rozšíříme vaše možnosti

Pokryjeme a zorganizujeme všechny komunikační potřeby společnosti. Je-li to vhodné, zachováme vaši stávající telefonní ústřednu.

Propojení s IS

Propojením telefonního systému s CRM, helpdeskem nebo ERP zlepšíme organizaci telefonické komunikace.

Klíčové výhody

Modulární systém, zaplatíte jen to, co skutečně využijete

Pokročilé funkce řízení, zpracování a automatizace hovorů

Sběr dat a statistiky pro zlepšování a optimalizaci

Nástroje pro manažery, obchodníky nebo jiné pozice

Provoz formou virtuální ústředny nebo na vaší infrastruktuře

Naše řešení používají

Virtuální ústředna pro call centrum, díky které může společnost pružně směrovat hovory.

Na server dodaný JIC jsme nasadili telefonní systém OptimCall. Současné řešení je dimenzováno na cca 500 telefonních poboček ve čtyřech budovách JIC.

Obecnímu úřadu a škole Sivice jsme poskytli virtuální ústřednu. Došlo ke snížení měsíčních nákladů na pevné linky a volání o 50 %.

Nasadili jsme virtuální ústřednu a nastavili dle požadavků. Úspora měsíčních nákladů dosáhla více než 60 %.

Flexibilní nasazení

Systém můžeme poskytnout jako hostované řešení nebo nasadit na váš server, ať již fyzický nebo virtuální.

Jednoduché ovládání

Ovládání systému je vhodné pro běžného uživatele. Nemusíte být odborníci. Vše je dostupné přes webový prohlížeč, bez nutnosti instalace softwaru na počítače uživatelů či správce systému.

Informace pro řízení a rozhodování

Řídícím pracovníkům telefonní systém poskytuje přehledy a informace potřebné pro kontrolu, řízení a rozhodování.

Efektivnější komunikace se zákazníky

Zvýšíme počty vyřízených hovorů na první zavolání a zajistíme lepší dostupnost a zastupitelnost. Budete moci systematicky pracovat se zmeškanými hovory a snížíte počty přepojování hovorů a množství informací, které musí zákazníci opakovat.

Bohaté možnosti směrování hovorů

Správné směrování hovorů zajistí vyšší spokojenost zákazníka, který bude lépe a rychleji obsloužen a vám poskytne více času na práci. Správné směrování vede k maximalizaci počtu hovorů vyřízených na první zavolání, minimalizaci přepojování hovorů, ke zvýšení dostupnosti a zastupitelnosti a minimalizaci množství informací, které musí zákazníci opakovat při dalším volání.

Možnosti směrování

Propojíme telefonní systém s vaším informačním systémem

Budete mít pod kontrolou telefonování v oblasti prodeje, marketingu a péče o zákazníky. Hovory uložené v informačním systému získají kontext, který jim samotný telefonní systém nemůže dát. Například příslušnost hovoru ke konkrétnímu obchodnímu případu. Rovněž je možné přenést některé funkce z rozhraní telefonního systému do informačního systému tak, aby uživatel používal pouze jeden systém, a to svůj informační systém.

Více informací

Unikátní funkce pro správu mobilních hovorů a SMS

Díky mobilní aplikaci OptimCall je možné v historii hovorů zaznamenávat nejen hovory na pevných linkách, ale i příchozí hovory na mobil a odchozí hovory z mobilu. Podobně lze zaznamenávat i příchozí a odchozí SMS, součástí telefonního systému je i archiv SMS. Získáte tak kompletní přehled o mobilní komunikaci. Pomocí aplikačního programového rozhraní (API) lze tyto informace přenášet dále do informačního systému.

Nahrávání hovorů

Nahrávat můžete všechny nebo jen určité linky. Nahrávání lze zapnout i během probíhajícího hovoru. Nahrávání hovorů zajistí:

  • Možnost vrátit se ke všem informacím z hovoru
  • Jednodušší předávání informací mezi kolegy
  • Lepší prokazování řečených informací, nebo dohod
  • Monitorování kvality práce telefonních operátorů
  • Nahráváme a archivujeme i mobilní hovory

Historie hovorů a statistiky

Kdykoli můžete dohledat konkrétní hovor a poslechnout si jeho nahrávku. Máte k dispozici statistiky volání odpovídající zadanému filtru. Můžete neustále vyhodnocovat telefonní provoz a optimalizovat jej. Speciální call centrové statistiky vám poskytnou pohled na efektivitu agentů (pohled přes agenty), stejně jako na efektivitu zákaznické péče (pohled přes fronty).

Řízení front hovorů

Telefonní systém udrží na lince více volajících zákazníků, než jich v dané chvíli zvládnete obsloužit, dokud se operátoři neuvolní. Zároveň zajistí efektivní distribuci volajících mezi více pracovníků.

Aplikační programové rozhraní (API)

Díky API propojíte produkty společnosti OptimSys se systémy třetích stran, jako jsou CRM systémy, help desky nebo ERP systémy. API umožňuje ukládat v reálném čase informace o hovorech do informačního systému, manipulovat s probíhajícími hovory, přistupovat k archivu hovorů, vytvářet odchozí hovory, ovládat agenty call centra, posílat SMS a další.

Více o API

Ovládejte telefonní systém pomocí mobilní aplikace

Vybrané funkce telefonního systému můžete jednoduše ovládat prostřednictvím mobilu. Potřebujete k tomu jen mobilní data nebo připojení k wi-fi, naši mobilní aplikaci OptimCall a operační systém Android.

SMS brána v mobilu

Pomocí mobilní aplikace OptimCall můžete odesílat SMS přímo ze svého informačního systému pod číslem i za tarif své SIM karty.

Mobilní pobočka

Pobočkový telefon doplníme mobilem a zajistíme vám mobilitu. Z mobilní pobočky můžete přepojovat a ovládat hovor pomocí tónové volby stejně, jako by byl hovor přijat na pevné lince.

E-mailový reporting

Důležité informace o zmeškaných nebo obsloužených telefonech dostáváte do vaší e-mailové schránky v podobě notifikace. Není potřeba se neustále hlásit do systému.

Funkce klikni a volej

Vhodná funkce pro zrychlení a zpříjemnění práce uživatele. Pro zavolání konkrétního kontaktu stačí pouze kliknout na telefonní číslo v informačním systému. Příslušná linka u uživatele začne zvonit. Jakmile uživatel zvedne sluchátko, začne systém volat příslušné číslo.

Unikátní klikni a volej i pro mobilní telefony

Vhodné pro navolávání u firem bez pevných linek. Po kliknutí na kontakt v informačním systému se na mobilním telefonu zobrazí volání s předvyplněným číslem.

Rychlé řešení krizových situací

Pomocí telefonu lze vytvořit hlášku a umístit ji na konkrétní linku. Hlášky jsou vhodné v případě, kdy dojde např. k výpadku služby a zákazníci volají ve zvýšené míře. Může dojít k zahlcení linky nebo k vytížení pracovníků, kteří by se jinak věnovali řešení problému. Příkladem hlášky je: „Pokud voláte kvůli výpadku v lokalitě ABC, prosím zavěste. Situaci již řešíme a předpokládáme, že oprava potrvá do 14 hodin“..

Pracujeme s technologiemi řeči

Máme bohaté zkušenosti s řečovými technologiemi. V našich řešeních využíváme syntézu a rozpoznávání řeči a hlasovou biometrii. Poradíme si i s detekcí klíčových slov, převodem řeči do textu, rozpoznáním jazyka nebo pohlaví.

Koncept jednoho čísla

Podpora pro volání z mobilu pod identitou pevné linky zajistí, že nedojde k prozrazení mobilního telefonního čísla. Hovory na mobilní telefony nelze řídit. Proto je lepší zákazníkovi dát pouze číslo pevné linky. Hovory přes pevnou linku řídit můžete. V případě, že je volaný nedostupný, může pro své číslo přiřadit informační hlášku, že volající bude obsloužen kolegy.

Volání přes ústřednu

Může nastat situace, že zákazník volá na linku podpory na pevné číslo. Hovor je směrován na mobil technika v terénu. Technik musí později volat zákazníkovi nazpět z mobilu a zákazník vidí jeho číslo. Zákazník příště volá přímo technikovi, což si nepřejete.

Tuto situaci můžete vyřešit prostřednictvím mobilní aplikace funkcí „volat přes ústřednu“. Nedojde k zobrazení mobilního čísla, vidět bude pouze číslo pevné linky.

 

Hledáte vhodné řešení? Využijte naši nezávaznou poptávku

 

>