Call centra

Zlepšení procesů

Telefonní komunikaci budete lépe organizovat, vyhodnocovat a vytvoříte z ní nástroj růstu. Propojíme ji s vaším informačním systémem.

Počítačové zpracování řeči

Součástí našich řešení může být syntéza, rozpoznávání řeči a hlasová biometrie. Máme s nimi bohaté zkušenosti.

Modernizace infrastruktury

Jsme schopni zmodernizovat a rozšířit stávající call centrum. Využijeme vaše stávající systémy a telefonní ústředny.

Unikátní procesy

Rádi přijmeme výzvu implementovat nestandardní a unikátní postupy a procesy, které vám přinesou konkurenční výhodu.

Klíčové výhody

Promyšlené nástroje a jednoduché ovládání

Jsme schopní vyvinout zcela nové a unikátní systémy

Statistiky vám poskytnou informace pro zlepšování

Všechny informace na jednom místě díky propojení s IS

Naše technologie vám otevřou dveře do budoucnosti

Naše řešení používají

Nasazení telefonního systému OptimCall. Došlo ke zjednodušení práce operátorů a zlepšení obchodních výsledků.

Nasadili jsme systém OptimCall provozovaný formou služby na serverech společnosti OptimSys. Zvýšila se spokojenost zákazníků s poskytovanou podporou a operátoři mohou pracovat z domu

Společnost získala moderní a snadno ovladatelné řešení. Zvýšil se komfort zákazníka a došlo ke zlepšení dosavadních obchodních výsledků.

Díky promyšlenému systému práce s hovory zvládne jeden dispečer obsloužit až dvojnásobek zákazníků než před nasazením systému.

Rozšíření call centra

Jste se stávajícím systémem vašeho call centra spokojeni, jen vám v něm chybí některé funkce nebo je potřebujete zmodernizovat? Zajistíme například nahrávání hovorů, hlasový automat s dynamickou strukturou, hlasovou biometrii nebo směrování hovorů na základě dat z vašeho informačního systému.

Odchozí call centra

Pomůžeme vám propojit vaše CRM nebo informační systém s voláním a vytvořit z něj nástroj pro telemarketing nebo podporu obchodu.

Příchozí call centra

Díky našemu řešení získáte pro své call centrum přehledný nástroj pro linku péče o zákazníky, linku podpory, hot line nebo helpdesk linku. Call centrum podporuje mnohé pokročilé funkce. Umožňuje agentovi přijímat hovory z více front současně s různými prioritami, podporuje dynamický výběr identity pro odchozí volání, přepady hovorů ve špičkách na další linky ve firmě, priority agentů dle schopností řešit danou oblast, více druhů pauz, časové omezení stavů, směrování na agenta, se kterým volající naposledy hovořil a další. Supervizor vidí okamžitý stav celého call centra a může v případě potřeby posílit provoz. Statistiky call centra vám zajistí zpětné vyhodnocení efektivity provozu call centra a efektivity agentů.

Flexibilní nasazení

Systém můžeme poskytnout jako hostované řešení nebo nasadit na váš server, ať již fyzický nebo virtuální.

Jednoduché ovládání

Ovládání systému je vhodné pro běžného uživatele. Nemusíte být odborníci. Vše je dostupné přes webový prohlížeč, bez nutnosti instalace softwaru na počítače uživatelů či správce systému.

Historie hovorů a statistiky

Kdykoli můžete dohledat konkrétní hovor a poslechnout si jeho nahrávku. Máte k dispozici statistiky volání odpovídající zadanému filtru. Můžete neustále vyhodnocovat telefonní provoz a optimalizovat jej. Speciální call centrové statistiky vám poskytnou pohled na efektivitu agentů (pohled přes agenty), stejně jako na efektivitu zákaznické péče (pohled přes fronty).

Pracujeme s technologiemi řeči

Máme bohaté zkušenosti s řečovými technologiemi. V našich řešeních využíváme syntézu a rozpoznání řeči a hlasovou biometrii. Poradíme si i s detekcí klíčových slov, převodem řeči do textu, rozpoznáváním jazyka nebo pohlaví.

Nahrávání hovorů

Nahrávat můžete všechny nebo jen určité linky. Nahrávání lze zapnout i během probíhajícího hovoru. Nahrávání hovorů zajistí:

  • Možnost vrátit se ke všem informacím z hovoru
  • Jednodušší předávání informací mezi kolegy
  • Lepší prokazování řečených informací, nebo dohod
  • Monitorování kvality práce telefonních operátorů

Funkce klikni a volej

Vhodná funkce pro zrychlení a zpříjemnění práce uživatele. Pro zavolání konkrétního kontaktu stačí pouze kliknout na telefonní číslo v informačním systému. Příslušná linka u uživatele začne zvonit. Jakmile uživatel zvedne sluchátko, začne systém volat příslušné číslo.

Unikátní klikni a volej i pro mobilní telefony

Vhodné pro navolávání u firem bez pevných linek. Po kliknutí na kontakt v informačním systému se na mobilním telefonu zobrazí volání s předvyplněným číslem.

Aplikační programové rozhraní (API)

Díky API propojíte produkty společnosti OptimSys se systémy třetích stran, jako jsou CRM systémy, help desky nebo ERP systémy. API umožňuje ukládat v reálném čase informace o hovorech do informačního systému, manipulovat s probíhajícími hovory, přistupovat k archivu hovorů, vytvářet odchozí hovory, ovládat agenty call centra, posílat SMS a další.

Více o API

 

Hledáte vhodné řešení? Využijte naši nezávaznou poptávku

 

>