DAVO CAR

Autobazar, autoservis, čerpací stanice

Původní situace ve firmě

Společnost je spokojená s ústřednou a analogovými telefony. Změna na VoIP ani není možná, protože není všude ekonomicky výhodné zavést počítačovou síť. Systém call centra od konkurenční společnosti pro obsluhu vstupní linky do firmy. Call centrum je provozováno zcela odděleně, bez propojení se stávající ústřednou. Není ani možné přepojovat hovory. Špatná podpora ze strany dodavatele call centra.

Potřeby

  • Řešení pro obsluhu vstupní linky do firmy propojené se zbytkem telefonní infrastruktury
  • Zachování stávající ústředny 2N
  • Nahrávání hovorů

Řešení

Pro obsluhu vstupní linky do firmy jsme nasadili telefonní systém OptimCall, propojili ho se stávající telefonní ústřednou 2N a nastavili dle požadavků zákazníka. Na zakázku jsme doplnili možnost rozesílání SMS prostřednictvím GSM modulů ústředny 2N. Řešení se provozuje na infrastruktuře zákazníka. Migrace na nové řešení proběhla bez přerušení telefonního provozu. Spolu s růstem zákazníka rozšiřujeme vnitřní telefonní síť na VoIP technologii.

Přínosy

Společnost DAVO CAR získala moderní a snadno ovladatelné řešení vyhovující jejím potřebám s minimálními náklady. Nebylo třeba měnit připojení do veřejné telefonní sítě ani telefonní infrastrukturu uvnitř firmy. Maximálně se využil stávající telefonní hardware, včetně telefonů a GSM modulů ústředny 2N. Došlo k navýšení počtu spokojených zákazníků a zlepšení dosavadních obchodních výsledků. Vše se ovládá ve webovém prohlížeči, nebylo třeba nic instalovat na počítače pracovníků.

 

Hledáte vhodné řešení? Využijte naši nezávaznou poptávku

 

>