BroadSoft

Přední světový inovátor firemních VoIP aplikací.

BroadSoft poskytuje svou telekomunikační platformu BroadWorks 15 z 25 největších světových telekomunikačních operátorů podle obratu.

Původní situace ve firmě

Standard VoiceXML pro tvorbu hlasových aplikací si v roce 2006 již získal pevné místo na trhu a jeho využití rostlo. Společnost BroadSoft vycítila potřebu začlenit příslušné technologie do své telekomunikační platformy BroadWorks. Příslušné technologie si však BroadSoft nechtěl vyvíjet sám, ale rozhodl se zakoupit licenci na již hotovou a prověřenou technologii třetí strany.
Manažer společnosti BroadSoft navštívil všechny potenciální dodavatele, ať už se nacházeli v USA, Indii nebo kdekoliv jinde na světě. Nevynechal ani návštěvu u nás v Brně. Ve společnosti OptimSys jsme pyšní na to, že jsme obstáli doslova v celosvětové konkurenci a tuto prestižní zakázku získali. Lepší důkaz o kvalitě našich technologií jsme si nemohli přát.

Průběh spolupráce

Naše technologie jsme dále rozšiřovali v souladu s rozvojem standardů VoiceXML a CCXML i podle požadavků společnosti BroadSoft. Musíme přiznat s pokorou i potěšením, že jsme se od lídra trhu i mnohému přiučili. Spolupráce se úspěšně rozvíjela a společnost BroadSoft si od nás později licencovala i další technologie točící se kolem standardů CCXML a MRCPv2, které přišly později.
OptimSys a BroadSoft spolupracují dodnes. Již více než 10 let poskytuje OptimSys společnosti BroadSoft technologie a související technickou podporu a podporu vývojářům. OptimSys rovněž pro BroadSoft realizoval několik projektů zakázkového vývoje software.

 

Hledáte vhodné řešení? Využijte naši nezávaznou poptávku

 

>